WODA ACQUA PANNA 750ML / 15 SZTUK, CENA 1sz: 5,52 zł | Wody-mineralne.com.pl
0 Produktów 0,00 zł
WODA ACQUA PANNA 0,75L
WODA ACQUA PANNA 0,75L / 15 SZTUK (KARTON)
5
Average: 5 (1 vote)
Cena: 82,70 zł

Cena brutto ( 23% VAT )

101,72 zł
Waga: 19.5 kg
Marka: 
OPIS

WODA ACQUA PANNA 750ml 

ACQUA PANNA to naturalna woda mineralna niegazowana w szklanych butelkach prosto z Włoch. Karton zawiera 15 szklanych butelek o pojemności 0,75l. Sprzedaż wyłącznie na całe opakowania (karton)

CENA 1 SZTUKI: 6,59 ZŁ

Wysokogatunkowa naturalna woda mineralna niegazowana. Produkt prosto z Włoch klasy Premium. Zanim trafi do sklepu, jest wydobywana w toskańskich Apeninach ze źródła znajdującego się na wysokości 900 m nad poziomem morza. Zarówno źródło jak i wytwórnia wody znajdują się na terenie rezerwatu Acqua Panna założonego przez Medyceuszy w 1564 roku.

Napój jest jasny, klarowny i przejrzysty, a przy tym pozbawiony jakiegokolwiek zapachu. Jej smak można by określić jako delikatny (wręcz aksamitny) i lekki. Acqua Panna na długo po wypiciu pozostawia po sobie przyjemne wrażenie na podniebieniu. Wodę charakteryzuje niski poziom kwasowości oraz niewielka zawartość soli mineralnych, a przy tym jest bardzo orzeźwiająca i potrafi ugasić nawet największe pragnienie.

Elegancka, mała butelka sprawdzi się przy każdej okazji dodając pijącemu szyku. Zastosowanie szklanego opakowania ma bezpośredni wpływ na lepszy smak wody i jest o wiele bardziej ekologicznym rozwiązaniem. Woda mineralna popijana małymi łykami każdego dnia przyczynia się do zachowania ładnej sylwetki, poprawy metabolizmu i oczyszczenia organizmu z toksyn.

Dla zachowania najwyższej możliwej jakości produktu, proponujemy przechowywanie go w miejscu chłodnym wolnym od intensywnych zapachów. Butelki należy ponadto chronić przed nasłonecznieniem oraz przemrożeniem.

Woda alkaliczna o wysokim pH 8,2

Powrót na górę