CISOWIANKA WODA MINERALNA - PERLAGE ORAZ CLASSIQUE TERAZ W SZKLANYCH BUTELKACH | Wody-mineralne.com.pl - Najlepsza woda mineralna i kawa.
0 Produktów 0,00 zł

CISOWIANKA WODA MINERALNA - PERLAGE ORAZ CLASSIQUE TERAZ W SZKLANYCH BUTELKACH

Woda mineralna Cisowianka to jedna z najbardziej pożądanych polskich  wód w kraju.  

Wychodząc naprzeciw bardziej wymagającym klientom Cisowianka rozszerza swoją ofertę o produkty w nowych eleganckich i bardzo zmysłowo zaprojektowanych szklanych butelkach. Cisowianka Perlage będzie dostępna w butelce w kolorze jasno niebieskim o pojemności 300 ml i 700 ml, natomiast Cisowianka Niegazowana Classique zamknięta została w butelce w kolorze zielonym.

Dzięki temu, że woda rozlana została do gustownych, wykonanych z dbałością o każdy szczegół, butelek  Woda Cisowianka Perlage oraz Woda Cisowianka Classique świetnie prezentuje się na każdym stole  – i na kameralnym rodzinnym obiedzie i na oficjalnych spotkaniach z wielkimi osobowościami tego świata.

Woda Cisowianka PerlagePerlage jest nie tylko jest pyszna, z delikatnymi bąbelkami przypominającymi szampana ale także neutralna w smaku co podkreśla naturalny smak potraw.

Classique to klasyka smaku wody mineralnej. Średnozmineralizowana, odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Szczególnie polecana osobom ceniącym sobie wykwintność posiłku. Podobnie jak Perlage bardzo dobrze komponuje się w większością potraw i win.

Jako naturalna woda mineralna wysokiej jakość, pięknie opakowana a przy tym w dostępnej cenie, wymyka się klasycznym podziałom. Jest to naturalna woda mineralna, która jakością nie odbiega od najlepszych światowych wód z górnej półki natomiast jej cena jest bardzo przystępna.

ZOBACZ

Powrót na górę