Woda Cisowianka PERLAGE i Cisowianka CLASSIQUE NIEGAZOWANA Najlepsza Cena | WODY-MINERALNE.COM.PL
0 Produktów 0,00 zł

Cisowianka

Woda Cisowianka Perlage oraz Cisowianka Classique niegazowana w szklanej butelce najlepsza cena!

 

KLIKNIJ I ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY OPIS WODY

woda mineralna cisowianka perlage w szklanej butelceWODA CISOWIANKA W SZKLANEJ BUTELCE

Naturalna woda mineralna Cisowianka w eleganckich, szklanych butelkach to średniozmineralizowana woda mineralna polecana dla diety ubogiej w sód. Błyskawiczna dostawa do domu, biura czy instytucji! W sprzedaży oferujemy:

CISOWIANKA CLASSIQUE to naturalna woda mineralna niegazowana , średniozmineralizowana, polecana dla diety ubogiej w sód jest wydobywana z ujęcia CISOWIANKA w Drzewcach k.Nałęczowa

CISOWIANKA PERLAGE to naturalna woda mineralna, wysokonasycona dwutlenkiem węgla pochodzenia naturalnego z użyciem metody Perlage( musująca podobnie jak Szampan, bez dodatku CO2 na powierzchni). Jest średniozmineralizowana i odpowiednia dla diety ubogiej w sód.

 

Woda Cisowianka Classique 300mlPoczątki Cisowianki

Cisowianka gości w naszych domach już od wielu lat - nie jest bowiem tajemnicą, że to znana i lubiana woda, którą wybiera coraz więcej Polaków i która przebojem zdobywa zagraniczne rynki. Ze złóż wodonośnych została wydobyta po raz pierwszy w 1979 roku, natomiast jej nazwa została zainspirowana jednym z największych dzieł polskiej literatury: otóż pochodzi od wymyślonego oraz opisanego przez Stefana Żeromskiego w “Ludziach bezdomnych” uzdrowiska “Cisy”.

Woda mineralna Cisowianka Perlage 700mlWoda, początkowo rozprowadzana tylko na Lubelszczyźnie, szybko znalazła uznanie również na Śląsku, a w XXI wieku na terenie całej Polski. Ponadto jej najbardziej szlachetne i eleganckie wydanie, czyli Cisowianka Perlage, prezentuje nasz kraj również na zagranicznych rynkach. Jeżeli przyjrzeć się ofercie firmy, widocznym jest, że mamy do czynienia z produktami skrojonymi na każdą okazję. W zależności od potrzeb możemy zamówić np. elegancką wodę w szklanej butelce bądź dedykowaną do aktywności sportowej w wodę w butelkach typu sport.

Walory zdrowotne

Jednym z ważniejszych atutów tej wody są jej walory zdrowotne - niskosodowa Cisowianka jest idealnym uzupełnienie dla naszej diety. Lekarze oraz dietetycy ostrzegają: nadmiar sodu może zaszkodzić, a mianowicie podnieść ciśnienie krwi oraz powodować zatrzymywanie wody w organizmie! Na szczęście, dzięki temu, że zawartość sodu nie przekracza w Cisowiance 11mg/l możemy w ten sposób ograniczyć jego ilość. Ponadto woda ta posiada właściwe proporcje magnezu oraz wapnia, jest więc idealnym uzupełnieniem oraz dodatkiem dla każdej zdrowej diety, szczególnie kiedy żyjemy w biegu i nie zawsze jesteśmy w stanie przestrzegać zasad właściwego odżywiania.

Cisowianka Classique oraz Cisowianka Perlage

Musującą Cisowianka Perlage oraz niegazowaną Cisowiankę Classique, które są sprzedawane w eleganckich, szklanych butelkach można zamówić bezpośrednio do domu bądź biura. Nie trzeba również martwić się czasem dostawy - produkty dowożone są błyskawicznie i profesjonalne. W sprzedaży oferujemy na chwilę obecną dwie wersje każdej z nich - butelka o pojemności 300 ml oraz 700 ml.

Sama woda wydobywana jest z ujęcia CISOWIANKA w Drzewcach k.Nałęczowa - źródła znajdującego się ponad 100 metrów pod ziemią.

Perlage co to znaczy?

Woda mineralna Cisowianka Classique 700ml Cisowianka Perlage stanowi swoistą granicę pomiędzy wodą gazowaną a taką, która jest pozbawiona przyjemnie muskających podniebienie bąbelków. To jedyna w swoim rodzaju woda musująca, która dostarcza nam wrażeń podobnych do tych, które nam towarzyszą podczas picia oryginalnego szampana, jednocześnie nie wypełniając żołądka i nie uderzając w nos. Unikalne właściwości tej wody otwierają przed każdym gospodarzem zupełnie nowe możliwości, bowiem Cisowianka Perlage idealnie komponuje się ze wszystkimi potrawami i nadaje się zarówno do serwowania w gronie kameralnym, jak i na dużym, uroczystym przyjęciu. Jest to naturalna średniozmineralizowana woda mineralna, wysokonasycona dwutlenkiem węgla pochodzenia naturalnego z użyciem metody Perlage (bez dodatku CO2 na powierzchni).

"To pierwsza polska woda, której bąbelki, dzięki zastosowaniu metody PERLAGE,przypominają te w winach musujących. Są bardzo drobne, co sprawia, że ma wyjątkowy smak i jest po prostu pyszna." - Robert Makłowicz.

Woda Cisowianka Perlage 300mlCisowianka Classique to natomiast naturalna woda mineralna niegazowana, średniozmineralizowana. Idealna alternatywa dla osób, które nie przepadają za wodą z bąbelkami bądź też nie mogą takowej spożywać. Jest też z tego względu bardziej uniwersalna, dzięki czemu pasuje na każdą okazję.

Szklana i elegancka butelka stanowi ogromną zaletę tej wody. Podany w ten sposób napój wygląda apetyczniej i sprawia o wiele lepsze wrażenie niż opakowanie PET. W ten sposób można elegancko przyjąć gości podczas spotkania biznesowego czy też podkreślić uroczystość okazji, np. serwując Cisowiankę w takiej formie podczas wesela.

Woda od zawsze łączy ludzi i stanowi nieodzowny element zasad savoir-vivre - żadne spotkanie nie może się przecież odbyć bez tego prostego, acz niezwykłego i niezbędnego nam napoju. Ponadto szkło jest o wiele bardziej ekologiczne - nie szkodzi środowisku i nie wchodzi w reakcję z zawartą w nim cieczą, tak jak to ma miejsce w przypadku butelek plastikowych.

 

 

 
 
Powrót na górę