Polityka Prywatności | Wody-mineralne.com.pl - Najlepsza woda mineralna i kawa.
0 Produktów 0,00 zł

Polityka Prywatności

Przyjęcie poniższych zasad jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie firmy A.H.U "Nova" i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. z późniejszymi zmianami. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez firmę A.H.U. "Nova".

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przekazywane nam przez klientów Sklepu www.wody-mineralne.com.pl, są przetwarzane przez A.H.U. „Nova” z siedzibą w Bieruniu przy ul. Krakowskiej 136.

Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu:

  • realizacji umowy
  • jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - na stronie http://www.wody-mineralne.com.pl/user/, każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Powrót na górę